Contactpersonen

Naam Positie Telefoonnummer Emailadres
Daan Vreeken Voorzitter (071) 5237535 voorzitter@eeec.nl
Willem Klein Lankhorst Secretaris (0488) 482200 secretaris@eeec.nl
Meine Leerling Penningmeester (038) 4535391 penningmeester@eeec.nl
Pieter Vogel Evenementen Coördinator (070) 3262708 evenementen@eeec.nl
Ad Verburg Magazijn (033) 4804350 magazijn@eeec.nl
Irene Doorenbos Redaktie Deux Chevaux Nieuws (020) 6452294 redactie@eeec.nl
Sanne Dresens Webmaster (033) 4804350 webmaster@eeec.nl
Hans Westrik Acquisitie commerciële advertenties (0224) 215265 acquisitie@eeec.nl
Tijs Kolen Technische Commissie  06 – 46724449  tijs.kolen@gmail.com

Reacties zijn gesloten, maar trackbacks en pingbacks zijn open.